MŽ - Dvojité oslabení nás stálo zápas v Hradci

Mountfield HK – HC Česká Lípa   6:3  (1:1, 2:2, 3:0)

Zákroky brankářů: Hejda (14 + 2. góly) 30.min

O: France, Vondruška / Háze, Bahník

Branky: Havel, Košnar, Grešl

Asistence: Havel, Košnar, Grešl

Vyloučení 2.min.: Bahník, Grešl, Bahník, Bahník

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, ale první otevřeli skóre hosté. Domácím se podařilo zanedlouho vyrovnat a první třetina skončila nerozhodně. Ve druhé části hradečtí začali více bruslit a z toho dokázali odskočit o dvě branky. Zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto, ale českolipští parádní souhrou ve dvou šancích opět srovnali hru (2:2). O přestávce před poslední třetinou kluci věděli, že na soupeře mají a chtěli zápas vyhrát. Bohužel jsme dvěma fauly a poměrem 5 proti 3 dostali domácí do trháku a zvrátit zápas se nám už nepovedlo.