MŽ – Hradec válcoval, ostudu zmírnil čestný gól, S Vrchlabím vyrovnaná partie, o prohře rozhodla 2.třetina

HC Česká Lípa – Mountfield HK       1:13 (0:5, 0:6, 1:2)

Střely na branku:   11:43

Zákroky brankářů: Smetana  (43 + 13 gólů)

Sestava:

B: Smetana

O: Vondruška-Grešl, Uhliarik-Pelc, Bárta-Struhár

U: Leonenko-Chudada-Kintr, Pavelka-Kulhánek-Korobkin, Čechal-Hodný-Anděl, Oliva

Vyloučení 2.min: Pelc, Struhár, Pelc, Chudada, Kulhánek, Grešl

V úvodu utkání jsme měli více než dvě šance na vstřelení branky, jenže gólman hostí naše pokusy kryl. Pak už se celý zápas bojovalo jen před naší brankou. Pár střeleckých pokusů jsme ještě přidali, ale nikterak neohrozili hradeckého strážce. Mountfield řádil a přidával branky jak na běžícím pásu. Ostudný výsledek zmírnila alespoň jedna branka od obránce, který byl nastřelen v obranném pásmu a přes celé kluziště razil k zakončení.

HC Stadion Vrchlabí – HC Česká Lípa     8:2  (2:1, 6:1, 0:0)

Střely na branku:  24:14

Zákrok brankářů: Smetana  (24 + 8 gólů)

Sestava:

B: Smetana

O: Grešl-Uhliarik, Struhár-Bárta

U: Vondruška-Kulhánek-Chudada, Leonenko-Pelc-Kintr, Korobkin-Pavelka

Vyloučení 2.min: Vondruška (pmhl), Grešl (podr.), Leonenko (podr.)

Další nedělní zápas je za námi, tentokrát jsme vyrazili do Vrchlabí. Na led nastoupilo 12 hokejistů z 13 povolaných a s vidinou častého střídání a tempa hráčů jsme předvedli z kraje třetiny poslední dobou nevídaný výkon. První třetina skončila 1:2 z našeho pohledu a zdál se to být dobře rozehraný souboj. Jenže postupem času nám jako vždy začali docházet síly a takto se ukázalo, co je kamenem úrazu našich výkonů od počátku roku.

Vyjádření trenéra:

Borci nevydrží držet zápasové tempo se soupeři, když ani na trénincích nejedou na 100%. To je třeba zmínit. Pokud si včas neuvědomí, proč vlastně chodí na zimák, potom je to jen a pouze ztráta času pro nás všechny.