MŽ – S Frýdlantem vedli domácí už 3:0, nakonec mají „pouhý bod“ za remízu

HC Česká Lípa – HC Frýdlant       3:3 (1:0, 1:0, 1:3)

U: Vondruška-Kulhánek-Leonenko / Kintr-Chudada-Korobkin / Oliva-Hodný-Čechal / Anděl

Branky: Vondruška, Kulhánek (2)

Asistence: Vondruška

Vyloučení 2.min: (1:1)  Bárta (podražení)

Od samého začátku utkání nám nešli nohy a výkon celého mančaftu pokulhával. To se nezlomilo ani vstřelením první branky v 19.minutě. Ve druhé části jsme sice přidali další branku, ale pořád to tak nějak od borců bylo na půl plynu. Do této doby to byl převážně souboj brankářů. Třetí třetina byla jak z nejhoršího snu. Nejprve nám tam padl další gól, ale i přes nevýrazný přístup hráčů se zdálo, že o vítězi nebude pochyb. Jenže při naší přesilovce se hostům podařilo v čase 46:09 skórovat ve čtyřech a začalo drama. Soupeř trpělivě vyčkával a udeřil během dvou minut ještě dvakrát.

Je to velké zklamání a zároveň ponaučení, neboť se musí hrát naplno až do závěrečné 60. minuty.