MŽ – sezóna zakončená výhrou, rozhodla až 3.třetina

HC Jaroměř – HC Česká Lípa   1:4   (0:1, 1:0, 0:3)

Střely na branku: 29:20

Zákroky brankářů: Hejda (15 + 1 gól) 30.min

Macura (13) 30.min

Sestava:

U: Šlechta, Vondruška, Havel / Háze, Košnar, Štěrba / Bárta, Leonenko, Kintr / Struhár

O: France, Dobíhal / Bahník, Čejka

Brankáři: Hejda, Macura

Branky: Havel (2), Vondruška, Háze

Asistence: Háze, Dobíhal (2), Vondruška

Vyloučení 2.min: Havel, Košnar, Čejka, Havel, Vondruška, Dobíhal

Nedělní poslední kolo soutěže v Jaroměři začalo z naší strany zbrkle a byli to domácí, kteří určovali tempo hry. To jim vydrželo dvě třetiny, kde také spravedlivě padli branky na obou stranách.

V kabině bylo třeba naše hráče motivovat, a to dost důrazně. Jestli jsme chtěli zápas zvládnout, museli jsme začít více bruslit, více kombinovat, a hlavně hrát týmově. Kluci pochopili instrukce a třetí třetinu zcela ovládli.

Sezónu tak zakončujeme vítězně, a i když jsme jeden domácí zápas neodehráli z důvodu 2x odloženého utkání na žádost soupeře(Spartak Nové Město) a to i přesto, že utkání jsme byli vždy připraveni odehrát, tak tímto jsme přišli o další možné body a tak jsme stihli posbírat celkem 18 bodů ze 13.zápasů (MŽ – dvoubodový systém).