MŽ – V Hronově snesla měřítko hratelnosti pouze poslední třetina, Hradec na extraligovém ledě rozcupoval predátory

HC Wikov Hronov – HC Česká Lípa       9:4 (3:1, 4:1, 2:2)

Střely na branku:   34:23

Zákroky brankářů: Smetana  (34 + 9 gólů)

Sestava:

B: Smetana

O: Vondruška-Grešl, Uhliarik-Pelc, Bárta-Struhár

U: Chudada-Kulhánek-Leonenko, Pavelka-Korobkin-Kintr, Čechal-Oliva-Anděl

Vyloučení 2.min (4-3): Pelc, Chudada, Kulhánek

Na odvetu do Hronova zajeli českolipští hokejisté v nabitém víkendu. Čekali jsme zde rychlý a tuhý boj, protože Hronov u nás vyhrál celkem jednoznačně (9:3). K vidění však byl náš dlouhodobý standard, kde nezvládáme úvod a začátek druhých třetin. Do herního rytmu jsme se dostali zase až ve třetí třetině, to už nám ale na zvrat nezbyl čas a ani síly. Oproti domácímu výsledku s tímto soupeřem jsme dokázali vstřelit o jednu branku více.

Mountfield HK - HC Česká Lípa      17:2  (6:0, 7:2, 4:0)

Střely na branku:  39:12

Zákroky brankářů: Smetana  (39 + 17 gólů)

Sestava:

B: Smetana

O: Pelc-Grešl, Uhliarik-Vondruška, Struhár-Bárta

U: Korobkin-Kulhánek-Leonenko, Pavelka-Chudada-Kintr, Čechal-Oliva-Anděl

Vyloučení 2.min (4-4): Kulhánek, Struhár, Vondruška, Chudada

Těžko se hodnotí zápas, ve kterém jsme krom dvou branek vůbec nic nepředvedli. Hradec ukázal parádní souhru a cit pro hru v kombinaci. Naše družstvo absolvovalo pouze dlouhý výlet v autobuse tam a zpět naprosto bez efektu. Desátá prohra z jedenácti zápasů však na čele nikomu z hráčů vrásky nedělá!