MŽ – V posledním kole slibný začátek, rychlý obrat a nakonec bez bodů

HC Česká Lípa – HC Vlci Jablonec       7:9 (4:1, 0:3, 3:5)

Střely na branku:   24:28

Zákroky brankářů: Hejda  (24 + 9 gólů)

Sestava:

B: Hejda

O: Uhliarik-Pelc, Bárta-Grešl, Pavelka-Struhár, Oliva-Anděl

U: Vondruška-Chudada-Leonenko / Ulbrichtová-Kulhánek-Korobkin / Volek-Komžík-Kintr / Hodný-Pytlíček-Čechal

Branky: 10. Kulhánek (Pelc), 11. Vondruška (Chudada), 16. Komžík (Volek), 20. Komžík (TS), 48. Vondruška (Chudada), 53. Volek (Kintr), 57. Korobkin

Vyloučení 2.min: Bárta, Korobkin, Korobkin

Domácí zápas posledního kola proti Jablonci měl výborný začátek, přesně podle našich představ. Toto nadšení nám však vydrželo pouze do konce první třetiny. Hostům se podařilo 4.vteřiny před sirénou snížit na 4:1. O přestávce jsme se povzbudili, a chtěli navázat na výkon jako v začátku. Celý systém se nepochopitelně zhroutil, přestali jsme bruslit, napadat a uspokojili se s aktuálním stavem. Toto se nám nestalo poprvé, kdy jsme přišli o slušný náskok z úvodu. Hosté tuto třetinu vyhráli jednoznačně 0:3. Za nerozhodného stavu jsme do třetí třetiny nevstoupili s cílem se zápasem něco udělat, nýbrž psychicky zlomení odjezdit zbytek utkání. Ač to sem-tam herně skřípalo, našlo se jistě pár pěkných střel i herních situací.

Nepovedlo se nám vyhrát, ale hráčům i tak patří gratulace za umístění v zákl. části LB kraje, kde nám patří postupové 3. místo.

Vondr©