MŽ - v prvním soutěžním utkání vysoká výhra

HC Česká Lípa – HC Vlci Jablonec    19:1  (3:0, 5:1, 11:0)

Sestava:

Útoky: Havel, Háze, Šlechta / Košnar, Leonenko, Kintr

Obrany: France, Štěrba / Čejka, Vondruška

Brankáři: Macura, Hejda

Na domácím ledě v den státního svátku porážíme hosty z Jablonce vysoko 19:1. Vstup do utkání se povedl a od začátku jsme na ledě dominovali. Snad z uspokojení, se v úvodu druhé třetiny vytratila chuť a dravost a soupeř toho ihned využil. Jenže tato branka hostů byla v celém utkání poslední. V polovině utkání jsme opět přebrali otěže a začali s herním pojetím jako v úvodu.

Třetí třetina už byla víceméně exhibice a Vlky jsme zcela rozebrali. Celkem 11. gólů padlo za dvacet minut a kluci chtěli ještě více. Soupeř sice naše gólmany neprověřil, ale i tak byli oporou týmu a my tak zcela zaslouženě vyhráváme.

Po nezdarech v předchozích přátelských utkáních je tato výhra v soutěži vzpruhou a borci si uvědomují, že se dá hrát s každým.

Branky: Havel (7), Háze (3), Košnar (4), Šlechta (2), Vondruška (1), Leonenko (2)

Asistence: Havel, Košnar (2), Štěrba, Šlechta (3), Leonenko

Report: Vondr©