MŽ – víkendové zápasy s Frýdlantem

Výhra ve Frýdlantu se nerodila lehce

HC Frýdlant - HC Česká Lípa    6:8  (2:3, 2:1, 2:4)

Střely na branku: 33:28

Zákroky brankářů: Hejda (27 + 6 gólů) 60.min

Sestava:

U: Grešl, Havel, Šlechta / Leonenko, Vondruška, Uhliarik

O: France, Bárta / Štěrba, Čejka

Brankáři: Hejda, Struhár

Branky: Havel, Šlechta (3), Vondruška, Čejka, Uhliarik, France

Asistence: Havel, France, Šlechta, Vondruška, Leonenko

Vyloučení: Vondruška 2+10 min. (úder do hlavy a krku)

Víkendový dvojzápas začal v sobotu na ledě domácího Frýdlantu a se značně oslabenou sestavou se vítězství nerodilo vůbec lehce. Domácí šli hned v úvodu zápasu do vedení a my zaskočeni výsledkem začali dotahovat. Skóre se tak začalo přelévat ze strany na stranu a frýdlantští dokazovali, že se do postupující čtveřice nedostali náhodou. Teprve v poslední třetině jsme dokázali vytvořit tlak a náskok. Hokejisté Frýdlantu i přes power play už nedokázali stav zvrátit a tak první bitvu máme za sebou ve svůj prospěch. Odveta je hned v neděli na domácím ledě.

Domácí zápas byl zcela v naší režii

HC Česká Lípa – HC Frýdlant   15:0  (2:0, 5:0, 8:0)

Střely na branku:  32:18

Zákroky brankářů: Macura (12) 40.min

Hejda (6) 20.min

Sestava:

U: Grešl, Šlechta, Leonenko / Havel, Vondruška, Struhár / Čechal

O: France, Bárta / Čejka, Štěrba

Branky: Havel (6), Čejka, France (3), Šlechta (3+SN), Grešl

Asistence: Havel, Čejka, Vondruška, Grešl (2), Lepnenko

Začátek zápasu byl dnes z obou stran opatrný, ale domácí měli větší hlad po vítězství a to se brankově projevilo. Vycházeli nám kombinace a byli jsme střelecky produktivní. Zápasů s takovým rozdílem skóre se v soutěži jen tak nedočkáme, proto je třeba pracovat dál.

Vondr©