MŽ – výborný úvod v nové soutěži

TJ Spartak Nové Město n. Metují – HC Česká Lípa   5:7  (1:1, 2:2, 2:4)

Střely na branku: 37:22

Zákroky brankáře: Hejda (32 + 5 gólů)

Sestava:

U: Havel, Vondruška, Šlechta / Háze, Košnar, Štěrba / Leonenko, Kintr, Struhár / Bárta

O: France, Dobíhal / Čejka, Bahník

Brankáři: Hejda, Macura

Branky: Havel (2), Háze (2), Šlechta (3)

Asistence: Havel, Šlechta (3), Bahník, Vondruška

Vyloučení 2. min: Čejka, Štěrba, Bahník, Štěrba

Náš první výlet v Novém roce byl do dalekého Města nad Metují. Tady jsme odehráli první zápas nástavby soutěže královehradeckého kraje. Oba soupeři se v úvodu oťukávali a první branku si připsali domácí po nešťastné teči našeho obránce. V zápětí se nám povedlo vyrovnat a první část skončila remízou 1:1.

Druhá třetina už byla střelecky bohatější a náš gólman začínal mít více než dost práce. Po 40. minutách byl stav zase nerozhodný 3:3

Do poslední třetiny jsme šli s nebývalým nasazením. Kluci makali a v utkání jsme odskočili o tři branky. Hokejisté Spartaku však ještě nesložili zbraně a zdramatizovali zápas rychlými góly. Pět minut před koncem tak na tabuli svítilo skóre 5:6 pro hosty. Domácí naše borce sevřeli, ale přes míru tlaku inkasovali ještě jednou.

Výborný týmový výkon dnes kluci předvedli přes houževnatého soupeře a toho si ceníme.

Vondr©