Na turnaji nejmladších hokejistů nebylo poražených

V neděli 4.11.2012 se konal na stadiónu v České Lípě, velký turnaj pro nejmladší hokejisty.
Přihlášeno do turnaje bylo 8. týmů, hrálo se ve dvou skupinách o pořadí a následně zápasy o celkové umístění.
Všichni účastníci hráli výborný hokej, bojovalo se o každý kousek ledu a mnoho borců vstřelilo svoji první branku ve své začínající kariéře.
Nejlepší tým byl jistě HC Meteor Třemošná, který všechna utkání vyhrál rozdílem třídy.
Na tomto turnaji ale nebylo poražených, všichni mladí borci zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost, rodiče a fanoušci vzorně povzbuzovali mladé hokejisty. Medaile, dorty a ceny turnaje, byly připraveny pro všechny družstva, protože v této věkové kategorii jde hlavně o radost ze hry, až potom o výsledky.
Českolipský tým skončil až na osmém, posledním místě, ale jistě vůbec nezklamal. Sehrál vyrovnaná utkání s Ústím nad Labem i s Děčínem. Hráči statečně bojovali s celkově třetím týmem na turnaji HC Kohouti Tábor, vítěznému týmu turnaje Meteoru Třemošná vstřelili dvě branky. Byl to turnaj pro ročník 2006, ale domácí trenéři nominovali všechny hráče přípravky, tedy i několik borců narozených v roce 2007, dokonce i 2008. Za pozornost stojí, že jeden z nejmladších borců, čtyřletý Michal Leonenko vstřelil v turnaji krásný gól, ačkoli hokej hraje teprve jeden měsíc.
 
Soupiska HC Česká Lípa:
Bahník Lukáš, Hora David, Bahníková Michaela, Čejka Filip, Čejková Tereza, Dobrovolný Michal, Dýnek Martin, France Šimon, Havel Vít, Háze Patrik, Košnar Pavel, Leonenko Michal, Smita Jan, Šmejkal Adam, Vondruška Matouš
Trenéři: Šnajdr Martin, France Radek, Štefan Jan
 
Branky HC Česká Lípa:
Havel Vít 3, Čejka Filip, Dýnek Martin, France Šimon, Leonenko Michal, Šmejkal Adam
 
Pořadí turnaje:
1) HC Meteor Třemošná
2) HC Slovan Louny
3) HC Kohouti Tábor
4) Bílí Tygři Liberec
5) BK Mladá Boleslav
6) HC Slovan Ústečtí Lvi
7) HC Děčín
8) HC Česká Lípa

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.