Nábor hokejistů + školička bruslení

Nábor hokejistů

Nábor hokejistů a hokejistek probíhá po celou sezónu, vždy v rámci školičky bruslení, tedy každou středu od 16:45 do 17:45 hodin a v neděli od 9 do 10 hodin.

Zájemci o lední hokej začínají ve školičce bruslení, kde se po zvládnutí základních bruslařských dovedností a po nafasování hokejové výstroje pozvolna přesouvají mezi hokejisty. Stačí nahlásit trenérům Školičky bruslení, že máte zájem o lední hokej a zástupci klubu se již postarají o zařazení mladého hokejisty do hokejového klubu HC Česká Lípa a do jednotlivých tříd dle věku dítěte.  Nábor je zaměřen na děti od 4 do 8 let (případně i starší nebo mladší borce) a jsme rádi za každého nového hokejistu i hokejistku! První měsíc na zkoušku mají noví hokejisté zdarma, hokejovou výstroj dostanou zapůjčenou od klubu.

Více se dozvíte na klubových stránkách  www.hcceskalipa.cz ,

případně volejte na tel: 737 858 612

Školička bruslení

Školička bruslení je každou středu od 16:45 do 17:45 hodin a v neděli od 9:00 do 10:00 hodin, vždy od září až do dubna.

Školička bruslení je určena pro kluky a holky od 4 do 8 let, u těch nejmenších může na první lekce na led i jeden z rodičů (na bruslích). Školička bruslení je určena pro širokou veřejnost, je pro děti, které se chtějí naučit bruslit a příjemně strávit čas plný her a zábavy.  Na mladé bruslaře dohlíží ve Školičce bruslení trenéři HC Česká Lípa, občas chodí vypomoci i mladí hráči českolipského hokejového klubu.

Začít i skončit může každý kdykoli v průběhu sezóny, není nutná pravidelná docházka, můžete chodit třeba jen jeden den v týdnu a zaplatíte pouze za lekce, které opravdu vyčerpáte. První lekce je pro každého nového bruslaře zdarma, pak si můžete zakoupit permanentku, kdy jedna lekce bruslení vyjde na přijatelných 30 Kč. Po vyčerpání všech deseti lekcí, si můžete koupit další permanentku, a tak pokračovat po celou bruslařskou sezónu.

Školička bruslení není přímo nábor hokejistů, dětí se tam mohou naučit bruslit a bavit se, aniž by pokračovali v hokejové kariéře. Každý mladý bruslař musí mít sebou brusle, helmu (na lyže, kolo, hokej …) a zimní rukavice, doporučujeme chrániče kolen a loktů.