Nábor nových bruslařů a hokejistů v plném proudu.

Hokejový klub HC Česká Lípa začal s pravidelným náborem po školkách a školách na Českolipsku. Vždy v září, začátkem nové sezóny, jsou kluci i holky zváni na Školičku bruslení i do řad hokejistů. Zástupci klubu chodí třídu po třídě, kde si děti mohou vyzkoušet hokejovou výstroj a dostanou letáčky se vstupy na Školičku bruslení zdarma, někteří i dárek v podobě klubového trička. Děti si pamatují na nábory z minulých let, vzpomenou si, že ve školce byl loni jiný pan trenér, znají některé spolužáky kteří již hokej hrají a když se jich zeptáme jak se jmenuje Českolipský hokejový klub, tak už jen výjimečně, nesprávně odpoví, že Bílí Tygři.

Nábor je směrován na děti od 4. do 10. let, je pro kluky i pro holky a je to nábor především na Školu bruslení, kde se pod vedením trenérů HC Česká Lípa seznamují s ledovou plochou a  učí se bruslit. Někteří z mladých bruslařů zatouží stát se i hokejistou (hokejistkou) a pro ně jsou připravené hokejové výstroje, které klub každému novému hráči zapůjčí zdarma.

Hokejový klub je velmi rád za každého nového bruslaře, či hokejistu!

TK