Ohlédnutí za prvními třemi týdny zápasů

A-TÝM

Českolipské áčko vkročilo do sezóny úspěšně. Výhra ve Frýdlantu 3:1 a následná domácí výhra nad Jabloncem 7:6 v prodloužení byla golově velmi zajímavá a to díky vynikající fanouškovské kulise. Další domácí utkání je již 14.10. od 17:00. Třetí utkání v Lomnici bylo dlouho vyrovnané, ale kvůli nízkému počtu českolipských hráčů už síly ke konci utkání docházely. Čtvrtý zápas s Gepardy z Jablonce byl naprostou bombou. V 10 lidech, se třemi juniory, kteří dali 5 ze 6 gólů a předvedli tak obdivuhodné výkony, domů áčko přivezlo cenné tři body!!! Zákroky českolipského Honzy Krále v bráně byly každý zápas až dechberoucí. 

Frýdlant : ČL
1:3

branky: Šesták, Vondra (Preussler), Vomáčka
sestava: Král, Andrýsek - Nikl, Černý, Beránek, Havel, Šesták, Holčák, Veber, Vomáčka, Preussler, Vondra, Češka, Krupička, Gazsi

ČL : Jablonec
7:6pp

branky: Krupička (Rašín), Preussler (Zet), Češka, Vomáčka, Preussler (Vomáčka), Holčák (Beránek), Krupička
sestava: Král, Andrýsek - Rašín, Zet, Beránek, Žák, Černý, Nikl, Holčák, Veber, Vomáčka, Havel, Preussler, Vondra, Krupička, Gazsi, Šafařovský, Češka

Lomnice : ČL
4:2

branky: Beránek (Krupička), Krupička (Vondra)
sestava: Král, Andrýsek - Rašín, Zet, Beránek, Žák, Sameš, Holčák, Veber, Vomáčka, Havel, Preussler, Vondra, Krupička, Gazsi

Gepardi Jablonec : ČL
3:6

branky: Vomáčka, Havel Vít (Stejskal, Preussler), Stejskal, Vondra (Vomáčka), Vondra (Vomáčka), Stejskal (Preussler, Žák)
sestava: Král - Žák, Beránek, Havel Jonáš, Holčák, Vomáčka, Vondra, Preussler, Havel Vít, Stejskal, Šesták

 

JUNIOŘI

Juniorka vkročila do sezóny nejlépe za poslední roky. Tři výhry v řadě!! Hned první zápas v Nové Pace vyhráli 6:4, druhý zápas doma Frýdlantu nasázeli 10 branek, třetí zápas ve Vrchlabí přivezli výhru 7:5. Čtvrtý zápas, souboj s Jabloncem o první místo, bohužel prohráli 7:2. A pátý zápas v Opočně opět najeli na vítěznou vlnu.

Nová Paka : ČL
4:6

ČL : Frýdlant
10:2

Vrchlabí : ČL
5:7

ČL : Jablonec
2:7

Opočno : ČL
2:8

 

DOROST

Dorostenci byli první dva zápasy bez štěstí. Prohra v Turnově 4:2 a prohra 5:1 v Jablonci. Až třetí zápas, ke všemu domácí, vyhráli v poměru 15:1.

 

9.třída

Devítka nezačala zrovna nejlépe. Prohra 8:1 v Děčíně, výhra 8:0 doma nad Roudnicí, prohra v Litoměřicích 14:2 a prohra doma s Benátkami 4:5.

 

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci první dva zápasy s přehledem vyhráli. Výhra 7:5 nad Turnovem a výhra 14:0 nad Varnsdorfem. Prohra přišla až s Libercem. 

 

MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci hrají momentálně dvě skupiny. Obě skupiny od začátku sezóny inkasovaly v každém zápasu velký počet branek. První výhra přišla pro B skupinu až třetí zápas a to doma s Jabloncem, kdy vyhráli 16:1. Skupina A zatím 3 prohry.

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.