Pohár města putoval do Hradce Králové

Turnaje na zimním stadionu, který se uskutečnil 11. - 12.9. 2021 v České Lípě a byl určen hráčům ročník 2012, se zůčastnilo 12 týmů.

Dvoudenní hokejový maraton O POHÁR MĚSTA ČESKÁ LÍPA ukončil finálový zápas mezi Mountfield Hradec Králové a HC Děčín, který nakonec dopadl lépe pro hráče z východu Čech.

S průběhem turnaje jsme jako pořádající klub spokojeni a víme, v čem se musíme ještě zlepšit. Chceme moc poděkovat rodičům hráčů a ostatním divákům, kteří tvořili skvělou kulisu. Gratulace vítězům!" Hodnotí turnaj Jaroslav Češka.

Českolipští predátoři ročníku 2012 se úspěšným sobotním zápasem kvalifikovali do bronzového finále, kde podlehli Meteoru Třemošná a na turnaji obsadili 10. místo.

Sestava HC Česká Lípa:

Adam Štukheil Eliška Machatá Adam Németh David Volkov Filip Kizák Jakub Ščasný Jaroslav Šťastný Nikola Tomanová Martin Paluska Tereza Stejskalová

Děkujeme městu Česká Lípa za podporu a těšíme se na další ročník.