Předvánoční nadělování na winter game ve Frýdlantu.

HC Frýdlant – HC Česká Lípa   5 : 12 (1:4, 1:3, 3:5 )
Domácí měli v úvodu mírnou převahu, ale jako první se zapsal mezi střelce hostující Holčák.
Druhý gól v domácí síti na sebe nenechal dlouho čekat a zasloužil se o něj Bureš po nahrávce Vebera.
Frýdlantští se snažili útočit, ale již na konci 11. minuty inkasovali potřetí z hole Holčáka. Po chybě českolipských zadáků se na Andrýska řítili hned dva útočníci, ale Hodačova střela mířila přímo do brankařovi výstroje. Hosté zcela přesvědčivě ukazovali, proč jsou lídry celé soutěže a v 17. minutě už vedli 4:0. Po souhře celého útoku se zapsal mezi střelce Jaroslav Peterka. Domácí rozhodně nesložili zbraně a stále více se ukazovali před hostující brankou. Tři minuty před první sirénou se konečně domácí hráči i fanoušci dočkali. Po přečíslení obrany snížil na rozdíl tří gólů Smetana. Do konce třetiny se frýdlantští tlačili aktivně do útoku, ale k další úpravě stavu nedošlo. Po první třetině byl stav zápasu 1:4.

Z druhé třetiny uběhlo pouhých 50 vteřin a Preussler vstřelil pátý gól České Lípy. V další minutě se na branku domácích řítila hned trojice hostujících hráčů. Vyšachovali obranu, ale v rozhodující chvíli puk přeskočil hůl Holčáka a stav se neměnil. Vzápětí nastřelil Rašín zdálky tyč, Frýdlant založil akci na jejímž konci se před Andrýskem ocitl sám Peřina a upravil stav na 2:5. Domácí se i dál snažili rozehrávat až na útočnou modrou a přečíslit soupeře. V sedmé minutě se s těžkého úhlu trefil lipský kapitán Holčák a vrátil hostům čtyřgólový náskok. Kolem desáté minuty se hrálo spíš na polovině hostů. Frýdlant hrál přesilovku, ale k vážnému ohrožení soupeřovi branky se jeho borci nedostali. Na druhé straně pálil dvakrát po sobě nebezpečně Veber. Dvě minuty před koncem se dostali do početní výhody naopak hosté, a jejich snaha o vstřelení gólu se naplnila půl minuty před koncem třetiny. Veber našel u tyče Preusslera a ten pohodlně upravil na 2:7.

Třetí dějství začalo tlakem českolipských hráčů. Domácí obrana nedokázala vyhodit puk ze třetiny, toho se zmocnil Preussler a dal osmý gól České Lípy. V páté minutě snížil na 3:8 Smetana a čtvrtý gól Frýdlantu dal o čtyři minuty později Hodač kterému ukázkově namazal namazal hostující Flekl. Devátý úspěch České Lípy mohl přidat Peterka, ale brankář domácích ho pro tentokrát vychytal.  Na 9:4 zvýšil hned v příští minutě Preussler. O další úpravu stavu se postaral na konci 13. minuty domácí Peřina, který dorazil do branky hostů střelu obránce od modré čáry. V čase 54:47 už svítil na světelné tabuli stav 5:10. Postaral se o to dnes neúnavný střelec hostů Milan Preussler. Stejný hráč se zapsal do listiny střelců i dvě a půl minuty před koncem po ideální přihrávce Peterka. Ani to ještě nebylo všechno. Sedmnáct vteřin před koncem se Preussler trefil již posedmé v zápase a završil skóre na konečných 5:12!

Branky a nahrávky: 3. Holčák (O.Veber, Preussler), 6. Bureš (K.Veber), 12. Holčák (K.Veber), 17. Peterka (Rašín), 21. Preussler (Peterka), 27. Holčák (O.Veber), 40. Preussler (K.Veber), 44. Preussler (O.Veber), 51. Preussler (Peterka) 55. Preussler (Peterka, Rašín), 58. Preussler (Peterka) 60. Preussler (Peterka, Rašín) – 18. Smetana (Šír), 25. J. Peřina (Čejka), 45. Smetana (J. Peřina), 50. Hodač, 53. P. Peřina (J. Peřina)

Vyloučení: 5 – 1                                    Diváci: 65                                     Report. Pavel Milt

Tabulka po 12 kole:

1.  HC Česká Lípa          11         6             1             1             3             71:53                     21

2.  VTJ Ješted Liberec     9          5             1             1             2             56:46                    18

3.  HC Lomnice n/Pop.    9          4             0             1             4             40:53                     13

4.  PSK Liberec               9          4             0             0             5             42:41                     12

5.  HC Frýdlant               8          1             1             0             6             35:57                     5