Přípravná utkání starších žáků a dorostu

Starší žáci:

31. 8. 2013

HC Česká Lípa  -   HC Poděbrady      16 : 1 ( 6:0, 2:1, 8:0 )

Sestava: Jeřábek, Mikulů, France, Máka, Nedomlel, Váňa, Chňapko, Andrle, Hrdá, Vaszily, Brandejský

Branky: Chňapko 5, Andrle 3, Hrdá 3, Vaszily 2, Váňa, France, Nedomlel

V prvním přípravném zápase jsme od začátku měli jasnou převahu a postupně naše skóre narůstalo až na konečných 16:1. Je škoda, že jsme inkasovali branku, toto utkání mělo být s nulou.

3. 9. 2013

HC Junior Mělník   -   HC Česká Lípa     7 : 5  ( 2:0, 4:4, 1:1 )

Sestava: : Jeřábek, Mikulů, France, Máka, Nedomlel, Váňa, Taran, Andrle, Hrdá, Vaszily, Brandejský

Branky: Váňa, Andrle (Máka), Vaszily (Taran), France, Brandejský

V druhém přípravném utkání v Mělníku jsme v první třetině nezačali moc šťastně. Střelecky jsme se nemohli prosadit a domácí šli do vedení 2:0. Druhá třetina byla ve znamení mnoha zvratů. Již ve 22. minutě jsme prohrávali 4:0. V tuto chvíli se naši borci nepoložili, začali jsme se postupně dostávat do šancí, které jsme začali proměňovat a podařilo se nám vyrovnat na 4:4. Bohužel z tohoto výsledku jsme se neradovali moc dlouho. Do konce třetiny jsme inkasovali ještě dvě branky. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že se ještě jednou pokusíme otočit výsledek. Podařilo se nám vstřelit pouze jednu branku a při hře bez brankáře jsme inkasovali 3 sekundy před koncem na konečných 7 : 5 pro domácí Mělník. Nutno dodat, že kluci a slečna v zápase zabojovali a za to jim patří dík.

Dorost:

1.9.2013

HC Česká Lípa   -   HC Poděbrady        1 : 7   ( 0:2, 0:3, 1:2 )

Sestava: Fejl, Jeřábek, Langr, Tichý, Hipius, Hau, Tošnar, Binder, Bašek, Dlouhý, Kouba, Pecha, Bittman

Branky: Pecha (Tošnar)

Bohužel v prvním zápase jsme nepředvedli kdoví jaký výkon. Soupeř Nás jasně předčil bruslením, kombinací, střelbou a dalšími kolejovými činnostmi. Je jen škoda, že jsme všude byli pasivní, připadalo mi to, že nechceme vůbec hrát. Takto se nehraje hokej, musíme bojovat a rvát se o výsledek. Určitě se v tomto zápase dalo udělat mnoho věcí lépe.

JČ