PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

HC Česká Lípa – Ústí nad Labem   12 : 3  (5:1, 4:1, 3:1)

 

V sobotu 31.8. 2013, na závěr týdenního soustředění se utkali naši mladší žáci se stejně starým soupeřem z Ústí nad Labem. Od úvodu utkání měli naši hráči více ze hry, lépe bruslili a byli aktivnější. Hráli s velikou chutí. Svoji převahu vyjádřili i střelecky, skóre postupně narůstalo a naše mužstvo po zásluze zvítězilo. Za svůj výkon zaslouží všichni hráči pochvalu a věřme, že je to povzbudí do dalšího tréninku.

 

Sestava :

Brankáři : Vl. Vladimirov, F. Končel

Hráči : O. Skalický, P. Vondra, M. Lorenz, M. Svoboda, J. Peřinka, J. Havel, R. Langr, M. Jenčovský, M. Jedlička, Zd. Sameš, P. Říha, D. Lukáš

 

Branky : Svoboda 5x, Jenčovský 3x, Havel 2x, Lorenz 1x, Vondra 1x

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.