21. 9. 2013

2. kolo

HC Lomnice n/P. – HC Česká Lípa   2 : 13  ( 1:2, 0:3, 1:8 )

Sestava: Jeřábek M., Taran F., Máka M., France V., Paštyka L., Hrdá N., Chňapko V., Andrle V., Brandejský M., Nedomlel L., Vaszily T.

Branky a asistence: Andrle (Taran), Brandejský (Andrle), Nedomlel (Brandejský), Taran (Vaszily), Vaszily (Nedomlel), Brandejský (Vaszily), Máka (Vaszily), France, Nedomlel (Brandejský), Andrle (Chňapko), Chňapko (Hrdá), Nedomlel (Vaszily), Vaszily (Chňapko)

V druhém mistrovském utkání na ledě v Lomnici nad Popelkou nám soupeř v první třetině nadělal docela dost starostí, velmi dobře bruslil a kombinoval hru. Nám se podařilo jít velmi brzo do vedení a toto rozhodlo o osudu první třetiny, kterou jsme vyhráli  1:2.

V druhé třetině jsme přidali další tři branky, kontrolovali hru a domácí nepouštěli do vyložených šancí.

Ve třetí třetině hostující šelmy na ledě předvedli dokonalý brankostroj a soupeři sázeli jednu branku za druhou. Třetina skončila neuvěřitelných 1:8 pro Naše borce !!!!!!!!!!!!!!

Report: JČ  foto: V. Andrle