SŽ - další soutěžní utkání s Lomnicí n.P. s těsným vítězstvím o jedinou branku

V sobotu 14.12.2019 starší žáci odehráli další soutěžní utkání na domácím ledě a to proti tradičnímu rivalovi z HC Lomnici nad Popelkou

Náš tým do utkání vstoupil velmi dobře a dalo by se říci, že první třetina nám zcela patřila. Vyhráli jsme jí jasně 2:0. Vstup do druhé třetiny byl velmi nešťastný a to proto, že během jediného střídání snížila Lomnice na 1:2 a hned poté na 2:2. Naštěstí í nám se podařilo vstřelit ve druhé třetině jednu branku a tak nástu do třetiny třetí byl pro nás s jednobrankovým náskokem. Ve třetině třetí probíhal litý boj o každý puk a o každý metr na ledě. Bohužel ale smůla se nám lepila na paty, jelikož ze 4 tutových gólovek jsme neproměnili ani jednu. Naštěstí ani Lomničtí neproměnili žádnou ze svých šancí a tak třetí třetina skončila smírně 0:0. Vítězství tedy bylo celkem těsné, ale hra a držení puku bylo v tomto utkání spíše více na naší straně i když celkový počet střel na obě branky byl téměřshodný.

HC Česká Lípa : HC Lomnice nad Popelkou – 3 : 2