SŽ - Lomnice odjížděla domů bez bodu

V sobotu 4.10.2020 starší žáci odehráli další soutěžní utkání ligy starších žáků Libereckého kraje na domácím ledě a to proti tradičnímu rivalovi z HC Lomnici nad Popelkou

Náš tým bohužel po nutném doplnění našich 3 hráčů do dorostu a další drobné marodce do utkání nastoupil výrazně oslaben a to tak, že asi nejvíce za dlouhou řadu let co společně bojujeme v soutěžních utkáních. Očekávání byla tedy značně nejistá. O to větším překvapením bylo pro všechny to jak si s Lomnici zbytek týmu poradil.  Kluci se o výsledek doslova rvali a to i někdy na úkor hokejové krásy, kterou dokáží naši borci na ledě předvádět. První třetina byla poměrně vyrovnaným kláním i když jsme soupeře mírně přestříleli. Nicméně do kabin se šlo za nerozhodného výsledku. Druhá třetina byla ve znamení důležité změny v rozestavění útočných řada a to se ukázalo jako trenérský "majstrštyk". Ihned v 1. minutě druhé třtiny padla první branka utkání a to za záda Lomnického brankáře. V průběhu druhé třetiny jsme přidali ještě jenu a tak 2:0 svítilo na světelné tabuli v náš prospěch před poslední třetinou. I v té jsme přidali další dvě branky a tak radost a úsměv na tvářích našich borců na lavičce i rodičů v hledišti byl jasně patrný.

Závěrem je potřeba velmi důrazně vyzdvihnout skvělý výkon našeho brankáře Michaela Dobrovolného, který tým v těžkých chvílích podržel a nepustil za svá záda jediný gól.

HC Česká Lípa : HC Lomnice nad Popelkou – 4 : 0