3     :     3              ( 1:1, 2:1, 0:1 )

Sestava: Volevecký (Macura)– Lukáš, Šmejkal, Čunát, Bořil, Stejskal, Kváč, Špindler, Grešl, Zikmund, Fajkus, Kučera, Hašlar, Jedlička, Čihák, Hrobský, Zelený, Veselý

Branky ČL: Bořil (Fajkus, Veselý), Stejskal, Hašlar (Stejskal)

Střely na branku:  46 : 32  ( 22:7, 8:10, 16:15 )

Vyloučení: ČL: Šmejkal 2.min.

Domácí hned od začátku utkání chtěli ukázat, kdo je pánem na ledě. Ze všech možných pozic prověřovali našeho brankáře. Sice jednou se jim podařilo dokázat překonat našeho brankáře, ale nám se podařilo vyrovnat a do další fáze utkání jsme šli za stavu 1:1. V druhé části hry se začala hra vyrovnávat, sice jsme třetinu prohráli v poměru 1:2, ale již jsme domácím nedovolili tolik nebezpečných akcí, či střel. Ve třetí třetině jsme začali mít nad domácími navrch, jednou jsme překonali domácího brankáře a vyrovnali tak utkání na konečných 3:3.

Těžké utkání, plné rychlých akcí, kdy šance se střídali na obou stranách.