SŽ – Nakonec jasné vítězství nad Frýdlantem se nerodilo snadno

V sobotu 24.11.2018 starší žáci odehráli další z řady soutěžních utkání na domácím ledě v České Lípě proti z HC Frýdlant.

Náš tým byl na utkáni dobře připraven, ale i tak se první dvě třetiny soupeř držel a hrál k Našemu překvapení velmi dobrou, bojovnou a vyrovnanou hru o čemž svědčil nerozhodný výsledek na konci druhé třetiny 2:2.  Třetí třetina se nám ale vydařila a dvěma rychlými góly se podařilo jinak velmi dobře hrající kluky z Frýdlantu herně zlomit. Přidali jsme ještě několik branek a inkasovali již pouze jednu, a tak konečný výsledek utkání byl:

HC Česká Lípa : HC Frýdlant – 8 : 3

Již v pátek jedeme na další nesnadný zápas do Varnsdorfu kde nás čeká bez pochyby nejlepší golman ligy starších žáků Libereckého kraje a tak snad na dobrý výkon z tohoto utkání kluci navážou a přivezou z ledu Varnsdorfu nějaký ten bodík.