SŽ – Nová Paka – V každé třetině výhra

HC Česká Lípa     -     HC Nová Paka

7     :     2              ( 1:0, 3:2, 3:0 )

Sestava: Volevecký – Lukáš, Šmejkal, Čunát, Hašlar, Bořil, Kučera, Stejskal, Grešl, Zelený, Kváč, Čihák, Zikmund, Hrobský, Jedlička, Špindler

Branky ČL: Veselý (Bořil), Veselý (Bořil), Stejskal (Hašlar, Lukáš), Bořil (Grešl, Veselý), Stejskal (Hašlar, Zikmund), Grešl (Bořil, Veselý), Bořil (Kváč)

Střely na branku:  54 : 16       ( 16:5, 19:9, 19:2 )

Vyloučení: ČL: Šmejkal 2. min.

V prvním dějství držel ve hře hosty brankář, který dokázal pochytat patnáct střel domácích a jen jedna jediná skončila za jeho zády. Ve druhé třetině se nám podařilo vstřelit tři branky, hosté korigovali za dvou samostatných akcí dvěma brankami. Třetí třetina z naší strany určitě ta nejlepší, hosty jsme pustili pouze ke dvěma střelám na naší branku, nám se podařilo vystřelit 19x a z toho se ujali tři střely, které skončily za zády hostujícího brankáře. Utkání hrané na jednu branku, kdy hosté ohrozili naší branku z rychlých protiútoků, na kterých se podílel kapitán hostujícího týmu. Zasloužená výhra domácího týmu.