SŽ – po velmi vyrovnaném výkonu remíza z Jablonce

V sobotu 20.10.2018 starší žáci odehráli další soutěžní utkání v krajské lize Libereckého kraje na ledě HC Jablonec nad Nisou.

Utkání od prvních minut bylo na obou stranách velmi vyrovnané. Hra se stále přesouvala od jedné branky ke druhé a brankáři obou týmů leckdy čarovali při bránění svých svatyň. Celou řadu střel pokryli svými výbornými výkony a jindy ke vstřelení branky pomohla oboum gólmanům notná dávka štěstí. Bylo tedy jasné, že pokud má některý tým toto utkání vyhrát, tak to bude o jednu či dvě branky. První třetina skončila bezbrankově a tak se do kabin šlo za stavu 0:0. V druhé třetině jsme bohužel inkasovali jako první branku my, ale nedlouho poté jsme skoré vyrovnali na 1:1 a tak i druhá třetina skončila. Ve třetině třetí se scénář opakoval. Nejdříve jsme prohrávali 2:1, ale i tento výsledek jsme zkorigovali na konečných 2:2.

HC Jablonec nad Nisou : HC Česká Lípa  – 2 : 2

Utkání lze tedy závěrem zhodnotit jako velmi vydařené, bojovnost a touha po vítězství nechyběla ani na jedné straně, a tak po zásluze si oba týmy z tohoto utkání odnášejí shodně po jednom bodu do tabulky, kde je HC Česká Lípa momentálně na druhém místě za Bílými Tygry Liberec.