SŽ - přátelská utkání s Frýdlantem prověřili připravenost hráčů jak v poli tak i v bráně

V průběhu letošního soustředění starší žáci HC Česká Lípa sehráli dvě přátelská utkání proti starším žákům z HC Frýdlant.

První utkání bylo hlavně z kraje z naší straný poměrně negativní a to převážně z důvodu rychle obdržených 3 branek z pouhých 7-mi střel. V druhé části utkání kluci v poli zabrali a již příliš nedovolili Frýdlanským vysílat své střely mezi naše tři tyče. Herně se výkon celého mužstva zvedl, ale na obrat to již nestačilo i přes četné množství vyslaných střel na Frýdlandského golmana. Nutno podotknout, že do utkání hraného v odpoledních hodinách kluci nastoupili po náročném dopoledním tréninku, který absolvovali v rámci soustředění. Únava na hráčích byla znát a tak konečný výsledek nebyl žádným zklamáním.

Čtvrtek  30.8.2018

HC Česka Lípa – HC Frýdlant     2:3 

V sobotu již starší žáci nastoupili odpočatí a herní výkon i celkový projev byl oproti prvnímu utkání zcela odlišný. Rychle jsme se dostali do vedení a zápas byl v podstatě po celou dobu v naší režii. Od začátku jsme se dostali do vedení a náskok neustále zvyšovali. Frýdlanští sice vstřelili dvě branky, ale na konečném výsledku to již nic změnit nemohlo.

Sobota 1.9.2018

HC Česká Lípa – HC Frýdlant      6:2

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.