SŽ - první domácí utkání proti rivalovi z Lomnice zvládnuto na jedničku

V sobotu 6.10.2018 starší žáci odehráli v nové sezoně své první domácí utkání proti tradičnímu rivalovi z HC Lomnici nad Popelkou

          Náš tým byl na utkáni dobře připraven, ale se značnou absenci zraněných, omluvených  a marodících hráčů. To mělo za následek, že jsme proti Lomnici postavili pouze dvě pětky a tak bylo jasné, že utkání co po fyzické stránce nebude pro kluky nic lehkého. V první třetině utkání nebylo o zvraty nouze. Hosté z Lomnice se dostali jako první do vedení, ale Naši kluci bojovali a dvěmi brankami skóre otočili v Náš prospěch. Druhá třetina přinesla pouze dvě branky a to do sítě soupeře. Třetina třetí byla co do skore shodná s třetinou první.

HC Česká Lípa : HC Lomnice nad Popelkou – 6 : 2

 

          Výhra nad Lomnicí, se kterou jsou vždy utkání vyhrocená, potěšila. Snad jen drobnou černou kaňkou nad konečným dobrým výsledkem bylo to, že někteří hráči z řad domácích i hostů si odnesli drobná zranění. Přejeme všem klukům z Lípy i Lomnice brzké uzdravení a chuť do dalších zápasů, jelikož sezona je dlouhá a my jsme teprve na jejím začátku.

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.