SŽ – První vítězství v roce 2018

HC Česká Lípa      -     HCM Jaroměř

5     :     2              ( 1:1, 2:1, 2:0 )

Sestava: Volevecký – Lukáš, Šmejkal, Čunát, Hašlar, Bořil, Stejskal, Zelený, Kváč, Čihák, Hrobský, Špindler, Grešl, Zikmund, Fajkus

Branky ČL: Stejskal, Hašlar (Bořil), Stejskal (Hašlar), Stejskal (Zikmund), Zikmund (Hašlar, Stejskal)

Střely na branku:  41 : 19  ( 12:6, 14:6, 15:7 )

Vyloučení: ČL: Lukáš, Čunát oba 2. min.

V první třetině jsme se nemohli střelecky prosadit. Naopak to byli hosté, kterým  jsme dovolili vstřelit úvodní branku utkání. Na nepříznivý stav jsme dokázali rychle reagovat a podařilo se nám rychle srovnat. Hned v úvodu druhé třetiny jsme se dokázali prosadit v početní výhodě a dá se říci, že od této doby jsme měli utkání pod kontrolou. Škoda promarněných šancí, kdy se soupeři dnes dalo vstřelit více branek. V utkání se blýskl hatrickem Martin Stejskal.