1     :     9              ( 0:6, 0:1, 1:2 )

Sestava: Volevecký – Lukáš, Šmejkal, Čunát, Bořil, Stejskal, Kváč, Špindler, Grešl, Zikmund, Fajkus, Kučera, Jedlička, Hašlar, Zelený

Branky ČL: Hašlar (Bořil, Šmejkal))

Střely na branku:  10 : 51  ( 1:26, 4:12, 5:13 )

Vyloučení: ČL: Stejskal 2. min.

Hradečtí nám v první části hry uštědřili tvrdou lekci, byli jsme, jak opaření a vysoko prohráli třetinu v poměru 0:6. Druhá a třetí třetina již byla z naší strany lepší, hosty již jsme nepouštěli do střeleckých příležitostí, jako v první třetině, ale stejně jsme tyto dvě třetiny prohráli, vždy u jednu branku. Čestný úspěch se nám podařilo vstřelit až v poslední sekundě utkání.