SŽ – v dalším víkendovém dvojutkání porážka doma s Hradcem a venku s Vrchlabím

V sobotu 19.1.2019 starší žáci přivítali v nadstavbové části soutěže na domácím ledě dalšího soupeře. Tentokrát se jednalo o etraligový tým z Hradce Králové.

Do utkání jsme nevstoupili vůbec špatně, svou bojovností a dravostí jsme vstřelili soupeři první branku a ujali se tak v utkání vedení. Bohužel dvě minuty před koncem první třetiny soupeř vyrovnal. Do druhé třetiny jsme vstoupili velmi špatně, a to tak že během první minuty jsme 2x inkasovali což podlomilo odhodlání našich kluků. Soupeř od tohoto okamžiku začal na ledě dominovat. My jsme sice vsítili také gól, ale soupeř další dva, a tak po dvou třetinách to bylo již 2:5 ve prospěch soupeře. Třetí třetina byla herně podobná jako ta druhá, a tak bylo jasné, že toto utkání prohrajeme

HC Česká Lípa  2 : 8  HC Hradec Králové

Hned v neděli, a tedy dne následujícího jsme ráno vyrazili na utkání do Vrchlabí.

I toto utkání soupeř výrazně dominoval a o stavu utkání bylo rozhodnuto v podstatě v první třetině, kterou jsme prohráli 0:3. Ve třetině druhé jsme sice se soupeřem gólově drželi krok a to 3:3, ale třetina třetí byla naprostý propadák. Inkasovali jsme 6 branek a zcela s pokorou musíme uznat, že tento soupeř byl absolutně nad naše síly což potvrzuje i počet střel na branky, kde jsme prohráli téměř nepředstavitelných 11:69.

HC Vrchlabí : HC Česká Lípa  13 : 3