SŽ – v dalším víkendovém dvojutkání remíza doma a porážka venku

V sobotu 16.2.2019 starší žáci přivítali v nadstavbové části soutěže na domácím ledě dalšího soupeře. Tentokrát se jednalo o tým z Nového Města nad Metují.

Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře a to proto, že po pouhých 3 střelách na naši branku jsme prohrávali již 2:0. Do konce první třetiny jsme skóre upravili na 1:2 v náš neprospěch. Druhá třetina byla pravým opakem a to znamenalo, že jsme stav utkání srovnali na 3:3. Třetina třetí tedy byla naprosto otevřená a začínalo se hrát v podstatě od nuly.  Bohužel i zde byl nakonec rozdíl branek nerozhodný a přesto, že pár minut před koncem utkání jsme vedli 5:4, tak soupeř vyrovnal na 5:5 a tak také celé utkání skončilo. Je to škoda, jelikož na výhru v tomto utkání to rozhodně bylo.

HC Česká Lípa  5 : 5  HC Nové Město nad Metují

Hned v neděli, a tedy dne následujícího jsme ráno vyrazili na utkání do Liberce.

I v tomto utkání jsme nezačali dobře a to proto, že i zde jsme poměrně rychle a snadno prohrávali. Nicméně kluci zabrali a přesto, že jsme hned v 1. třetině obdržely 5 branek, tak i my jsme 4 vstřelili. Znamenalo to pro nás to, že se o výsledek se ještě popereme. Bohužel ale soupeř na svém domácím ledě předvedl výbornou, rychlou a kombinační hru což nakonec rozhodlo o naší vysoké porážce.

HC Bílí Tygři Liberec : HC Česká Lípa  12 : 7