SŽ – V Lomnici o osudu utkání rozhodla první třetina

4     :     2              ( 3:0, 0:1, 1:1 )

Sestava: Volevecký – Lukáš, Šmejkal, Čunát, Hašlar, Bořil, Kučera, Stejskal, Zelený, Kváč, Čihák, Hrobský, Špindler, Grešl, Zikmund,Veselý

Branky ČL: Hašlar (Zikmund), Veselý (Bořil)

Střely na branku:  35 : 31  (14:13, 10:10, 11:8 )

Vyloučení: ČL: Hašlar, Zelený, Šmejkal vš. po 2.min., Bořil 10.min.

V posledním mistrovském utkání v tomto roce se nám nepodařilo navázat na naše výsledky v poslední době. Dá se říct, že utkání rozhodla první třetina, kterou ovládli hráči domácího týmu, kterým se podařilo celkem 3x skórovat. Naši hráči se také dostali do velmi slibných a gólových šancí, ale ty jsme nedokázali bohužel proměnit. Ve druhé a třetí třetině se dále hrálo utkání ve velmi slušném tempu. Nám se podařilo výsledek snížit na rozdíl jedné branky, ale více se nám již nepodařilo. Naopak jsme ještě jednu branku dostali a utkání prohráli v poměru 4:2.

Určitě pochvala pro celý tým, nic jsme nezabalili a do konce utkání jsme se snažili výsledek zvrátit.