SŽ – V odvetném utkání s Novým Městem odčiněna prohra z prvního utkání

HC Česká Lípa     -     Spartak Nový Město n/M.

5     :     4              ( 2:0, 2:2, 1:2 )

Sestava: Volevecký – Lukáš, Šmejkal, Čunát, Bořil, Stejskal, Kváč, Špindler, Grešl, Zikmund, Fajkus, Kučera, Hašlar, Zelený, Čihák

Branky ČL: Čihák (Kučera), Hašlar, Stejskal (Hašlar), Hašlar (Bořil), Grešl (Zikmund)

Střely na branku:  26 : 32  ( 11:12, 8:10, 7:10 )

Vyloučení: ČL: Hašlar 2. min

V utkání jsme šli v první třetině do dvoubrankového vedení. Toto jsme záhy v první desetiminutovce druhé třetiny ztratili a začínalo se opět za rozhodného stavu, který dlouho netrval a ještě do konce druhé části hry jsme dokázali rozvlnit síť za hostujícím brankářem celkem 2x. Třetí třetina a opět ztráta vedení. Naštěstí se nám podařilo ještě jednou skórovat a výhrou jsme odčinili prohru z Nového Města, kde jsme na začátku roku prohráli o jednu branku.

Průběh utkání velmi připomínal utkání z minulého týdne s Vrchlabím, kdy jsme také vedli v první třetině o dvě branky a poté si zbytečně začneme komplikovat situaci. Nyní se přiklonilo štěstíčko na naší stranu.