SŽ – Varnsdorf, výhra v dohrávaném utkání

HC TS Varnsdorf     -     HC Česká Lípa

3     :     11              ( 1:5, 0:5, 2:1 )

Sestava: Dobrovolný, Volevecký – Lukáš, Šmejkal, Čunát, Hašlar, Bořil, Kučera, Stejskal, Zelený, Kváč, Čihák, Hrobský, Špindler, Havel, Veselý

Branky ČL: Veselý, Lukáš, Čunát (Zelený), Veselý (Bořil), Stejskal, Bořil (Veselý), Bořil (Čihák, Veselý), Stejskal, Hašlar (Čihák), Havel, Lukáš

Střely na branku:  38 : 45 ( 11:13, 12:18, 15:14 )

Vyloučení: ČL: Bořil, Stejskal, Stejskal po 2.min.

V dohrávaném utkání se nám střelecky dařilo, herně už to bylo o trošku horší. V první a druhé třetině jsme se shodně prosadili 5x. Ve třetí části nás domácí střelecky zastínili a podařilo se jim třetinu vyhrát 2:1. Po pravdě to nebylo ono, odehráli jsme více utkání, kdy jsme předvedli o hodně lepší hru.