SŽ - venkovní utkání ve Varnsdorfu skončilo spravedlivě remízou

V sobotu 4.1.2020 starší žáci odehráli další mistrovské utkání druhé části soutěže, kde se utkali na ledě Varnsdorfu s HC Varnsdorf.

Soupeř nás ze začátku první třetiny zaskočil svou aktivitou a silnou vůlí po vítězství. Střelou z dálky se dokonce podařilo Varnsdorfským překonat našeho Michaela Dobrovolného a tak po první třetině jsme nemile prohrávali 0:1. Druhá třetina byla velmi podobná, bojovalo se o každý puk, ale gól nepadl ani do jedné branky. Ve třetině třetí se nám konečně podařilo vyrovnat, ale bohužel 6 minut před koncem utkání opět Varnsdorfští zvýšili na 2:1 v jejich prospěch. Naštěstí jsme svou kůži nedali lacino a 2 minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat na 2:2. Takto také celé utkání skončilo a i když jsme soupeře přestříleli zhruba o třetinu, tak nelze s jistotou konstatovat, že bychom byli jasně lepším týmem. Remíza je tedy spravedlivým výsledkem.

HC Varnsdorf : HC Česká Lípa – 2 : 2