SŽ - vícemistři Libereckého kraje o pouhé skóre.

V sobotu 30.10.2019 sehráli starší žáci poslední utkání ligy starších žáků pro Liberecký kraj proti Vlkům z Jablonce nad Nisou. Utkání jsme nakonec poměrně jasně vyhráli v poměru 8:4. I toto vítězství podrthlo velmi úspěšnou sezonu 2019, kdy jsme prohráli pouze dvě utkání a to s vítězi z Liberce a bohužel nešťastně s HC Frýdlant. Asi právě tato nečekaná prohra na ledě Frýdlantu nás stála celkové vítězství, ale i prohry ke sportu patří ,a tak se nakonec o pouhé skore a se shodným ziskem bodů jako extraligový tým z Liberce, umísťujeme na celkovém druhém místě viz konečná tabulka níže.

Klukům patří veliká pochvala za odváděné výkony a gratulace za to  jak výborně reprezentují svůj klub HC Česká Lípa a samozřejmě i samotné město Česká Lípa.

Bohužel i přes tento výborný výsledek nás právě Jablonec n. N. bodově v součtu s ml. žáky přeskočil a tak druhou část sezony sehrajeme v nižší výkonnostní skupině. Na druhou stranu ale není čeho litovat. Utkáme se s novými týmy z Hradeckého kraje a již nyní se těšíme jak např. hned příští týden uvítáme na našem ledě při prvním utkání borce z HC Dvůr Králové n. Labem.  

 

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.