SŽ – Vrchlabí, dobře rozehraný zápas a poté prohra o jednu branku

HC Česká Lípa     -     HC Stadion Vrchlabí

4     :     5              ( 3:1, 1:2, 0:2 )

Sestava: Volevecký – Lukáš, Šmejkal, Čunát, Bořil, Stejskal, Kváč, Špindler, Grešl, Zikmund, Fajkus, Kučera, Jedlička, Hašlar, Zelený, Čihák

Branky ČL: Hašlar (Kučera), Stejskal (Hašlar), Stejskal (Hašlar), Hašlar (Bořil)

Střely na branku:  29 : 40  ( 12:11, 15:9, 14:8 )

Vyloučení: ČL: Bořil, Kučera, Lukáš, Čunát 2x po 2. min.

V první třetině se nám dařilo, vstřelili jsme tři branky, soupeř jednu a třetinu vyhráli v poměru 3:1.  Po druhé třetině jsme ještě vedli v poměru 4:3, ale soupeř nás začal v této třetině přehrávat. Ve třetí třetině jsme se již střelecky nedokázali prosadit, hosté naopak dvě branky přidali a celé utkání vyhráli 4:5. Smolné utkání, kdy jsme ztratili dobře rozehraný zápas a dále na naše poměry i více vyloučených domácích hráčů.

Nileus