20. 1. 2018

HC Frýdlant     -     HC Česká Lípa

3     :     9              ( 0:2, 2:2, 0:5 )

Sestava: Volevecký, Dobrovolný – Lukáš, Šmejkal, Čunát, Hašlar, Bořil, Stejskal, Kváč, Čihák, Hrobský, Špindler, Grešl, Zikmund, Fajkus, Kučera

Branky ČL: Bořil (Hašlar), Lukáš (Stejskal, Bořil), Hašlar (Bořil), Bořil (Stejskal), Zikmund (Grešl), Zikmund (Fajkus), Hrobský, Hrobský, Stejskal (Bořil)

Střely na branku:  19 : 35 ( 5:11, 8:8, 6:16 )

Vyloučení: ČL: bez vyloučení

Začátek utkání vůbec nenasvědčoval, že s Frýdlantem vysoko vyhrajeme. Domácí začali velmi aktivně a nás nepouštěli do žádných střeleckých možností. Rozkoukání nám trvalo bezmála deset  minut, kdy jsme právě v půlce třetiny poprvé zamířili mezi tyče domácí branky a hned první střela se ujala. Od této doby aktivita zůstala na našich hokejkách až do konce třetiny, kdy se nám ještě jednou podařilo skórovat.

Druhá třetina byla z obou stran vyrovnaná, na obou stranách shodně padli dvě branky.

Ve třetí části hry jsme již drželi pevně utkání ve svých rukách, kdy jsme postupně nastříleli pět branek a slavili jsme vysokou výhru.

Velmi slušně hrané utkání, za zmínku stojí to, že na naší straně nebylo ani jedno vyloučení.