SŽ –Zasloužená prohra v Liberci

Bílí Tygři Liberec     -     HC Česká Lípa

12     :     5       ( 5:1, 2:1, 5:3 )

Sestava: Volevecký, Macura – Lukáš, Šmejkal, Špindler, Čunát, Hašlar, Bořil, Kučera, Stejskal, Grešl, Zikmund, Zelený, Raiminius, Kváč

Branky ČL:  Zikmund (Stejskal), Bořil (Zelený), Stejskal (Lukáš), Lukáš (Stejskal), Hašlar (Grešl)

Střely na branku: 34 : 25       ( 13:7, 8:8, 13:10 )

Vyloučení: ČL: Raiminius 2.min, Zelený 2 x 2.min.

Bohužel se potvrdilo pravidlo, že ze soupeře z Liberce jsme si sedli na zadek už v Lípě před autobusem a takto vypadala až na jednu výjimku první třetina, kdy jsme určitě dostávali zbytečné a hloupé góly po naivních chybách našich hráčů. Ve druhé třetině jsme již s Tygry zahráli podstatně lépe a i ve třetí třetině se nám lépe dařilo než na začátku utkání. Musíme ještě hodně zabrat ve všech hokejových dovednostech a trošku si to porovnat v hlavinkách.