SŽ - zranění našeho gólman v úvodu zápasu Vlci z Jablonce využili ziskem plného počtu bodů

8.12.2018 sehráli SŽ své poslední utkání na domácím ledě v základní části soutěže Libereckého kraje.

Jak již název článku napovídá, tak v utkání nás provázela smůla od samotného začátku. Přesto, že jsme první branku utkání vstřelili my po pěkné kombinaci Pavla Košnara a Adama Šlechty, tak bohužel ani né v páté minutě první třetiny si bohužel náš brankář Michael Dobrovolný při jednom standardním zákroku natáhl tříslo a po zralé úvaze bylo rozhodnuto, že s tímto bolestivým stavem dále v utkání nemůže pokračovat. Zastoupil ho tedy náš druhý strážce naší brány Matěj Mátl a přes to, že se snažil, tak za jeho zády nakonec skončilo o dva puky více, než za zády soupeře. Individuální chyby v obranné fázi nás bohužel stály i pěkné umístění v konečné tabulce základní soutěže Libereckého kraje. Tato porážka znamenala, že nás Vlci z Jablonce o jeden bod přeskočili, a tak nakonec bereme nepopulární "bramborovou" medaili.

HC Česká Lípa - HC Vlci Jablonec nad Nisou  4 : 6

Každopádně do druhé části soutěže, kde se spojují nejlepší týmy mladších a starších žáků Libereckého a Královehradeckého kraje postupujeme z celkového společného třetího místa a hned příští týden s nimi změříme své síly. Michaelovi přejeme dobré a brzké uzdravení a všem klukům SŽ dobrý vstup do hlavní části soutěže.