Team building MŽ_ročník 2006 v Novém Oldřichově 20.-22. 5. 2016

O víkendu 20.-22.5. 2016 se konala sešlost ročníku 2006 v Novém Oldřichově.

Na kluky byla přichystána spousta zábavy a aktivit na utužení jejich již tak skvělého přátelského kolektivu a jako poděkování za uplynulou sezonu 2015-2016 kde se kluci svým úsilím dostali až na samotný pomyslný vrchol soutěže libereckého kraje.

Bohužel tři kluci z teamu ať už ze zdravotních důvodů nebo školních povinností  se nemohli dostavit, ale i tak to byl velmi vydařený víkend a domů se nám příliš nechtělo.

Veliké poděkování patří starostce Nového Oldřichova paní Marcele Novotné a jejím spolupracovníkům, kteří se o nás po celý víkend starali tak až jsme si chvílemi připadali jako VIP hosté jejich krásné obce a co hlavně, jejich krásného nového centra pro vzdělávání a kulturu , kde jsme byli ubytováni. Objekt byl zcela čerstvě zrekonstruován, vše vonělo novotou a čistotou a tak pobyt v tomto objektu byl skutečným relaxem a zážitkem pro všechny zůčasněné.

Samotný víkendový program byl opravdu pestrý. Ihned po příjezdu v pátek jsme byli vřele přivítáni samotnou paní starostkou a ubytováni ve výše zmiňovaném objektu. Poté následoval přivítací welcome drink a rozdání drobných pozorností v podobě balíčků pro všechny kluky. Těm se samozřejmě obsah velmi hodil, jelikož sladkosti v nich obsažené neodmítl nikdo a bubliny z přiložených bublifuků v jeden moment téměř zakryly oblohu :-). Za nedlouho dorazili oldřichovští fotbalisté i s jejich trenérem a tak kluci společně hráli seznamovací hry a jak jinak než opět pod taktovkou paní starostky a jejich vřelých kolegů a kolegyň. Všichni se u toho náramně pobavili a jelikož všem vyhládlo, tak nedaleko byl již připraven táborák kde si každý upekl ať už buřta, nebo topinku dle libosti. Ve večerních hodinách v hlavním sále byl promítán klukům zábavný filmový snímek a další aktivity.

V sobotu ihned po snídani jsme vyrazili na bezvadnou exkurzi do místního (po celé ČR) vyhlášeného hasičského muzea. Kluci se nestačili divit čím vším se před více než 200 lety hasilo, co měli hasiči za možnosti atd. Po obědě již začínal hlavní víkendový program a to utkání s místními fotbalisty. Zde kluci bohužel podlehli soupeři 10:7 a je potřeba vyzvednout výkon oldřichovského golmana, jelikož ten co pochytal za množství našich střel bylo místy až neuvěřitelné. Pak ale přišel ten pravý čas našich hokejistů a to proto, že s těmi samými kluky, se kterými prohráli ve fotbale se utkali ve florballu. Zde nebylo o naší převaze pochyb a tak porážka z fotbalu byla místním vrácena tzv. i s úroky a to vysokou výhrou 25:5. Přišli i místní rodiče a fandové sportu, aby povzbudili oldřichovské, ale nic to nebylo platné. Kluci z HC ukázali že i když do fotbalového míče umí rovněž řádně kopnout, tak hokejka je prostě a jednoduše hokejka a v tom byli nepřekonatelní i přes veškerou snahu fotbalistů z Nového Oldřichova.

V neděli si kluci sáhli na dno svých sil a to proto, že následoval poměrně náročný a místy i notně svižný výšlap po cyklostezce na raritu této oblasti a to Panskou skálu (Varhany) v obci Prácheň. Celkem našlapali přes 10 kilometrů a se sílícím sluncem nad hlavou se vrátili značně unavení. Zmrzlina a chladivý nápoj, který při cestě skonzumovali byla příjemným osvěžením

Celý víkend byl možná občas náročný po fyzické stránce, ale jinak se klukům domů nechtělo, jelikož o nás bylo opravdu královsky postaráno za což ještě jednou děkujeme našim hostitelům a obzvláště starosce obce Nový Oldřichov.

DĚKUJEME.

Ps: v níže zobrazené fotogalerii je možné shlédnou celý průběh team buildingu našich mladších žáků.

 

 

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.