A-Team mužů - z Turnova bez bodu

HC Turnov 1931 – HC Česká Lípa 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)

V třetím kole KLM se českolipští představili v Turnově. K vidění byl vyrovnaný zápasa, který nakonec zvládli lépe domácí.

Turnovští šli do vedení v 10. minutě zásluhou Hujera a ačkoliv hosté měli několik slibných šancí, domácí gólman Fikrt zůstal v první třetině neprůstřelný. Dvě minuty po pauze zvýšil na 2:0 Jágr a tento stav vydržel až do 33. minuty. Pak se prosadil Preussler a snížil. 35. minuta přinesla branky Bauera na jedné, a Isacha na druhé straně a stav 3:2 vydržel až do druhé přestávky. Ve třetí třetině opět Bauer srovnal, ale poslední slovo měli opět domácí. Tři body jim v 54. minutě vystřelil Šimůnek. Hosté i přes velkou snahu už na vyrovnání nedosáhli.

Porážkou v Turnově přišli českolipští o první místo v tabulce, které nyní obývá Slavoj Liberec. O další body se Šelmy porvou v sobotu 14.10. v 16:00 v domácím prostředí. Hostit budou letos posílený tým Varnsdorfu. Přijďte podpořit naše hokejisty a vytvořit důstojnou hokejovou kulisu.