Turnaj ročníku 2007 a mladší o pohár města Česká Lípa

 5.4.2024 – pátek

poř. č.

Čas  2x20 min.

Týmy

1.

10:00

11:00

A1-A2

3:5

HC Česká Lípa

HC Draci Bílina

2.

11:15

12:15

B1-B2

6:1

HC Jičín

HK Karviná

3.

12:30

13:30

B3-B4

2:2

HC Spartak Choceň

HC Děčín

4.

13:45

14:45

A1-A3

0:3

HC Česká Lípa

HC Poděbrady

5.

15:00

16:00

A4-A2

7:4

HC Stadion Litoměřice

HC Draci Bílina

6.

16:15

17:15

B1-B4

5:2

HC Jičín

HC Děčín

7.

17:30

18:30

B3-B2

8:0

HC Spartak Choceň

HK Karviná

8.

18:45

19:45

A4-A3

0:1

HC Stadion Litoměřice

HC Poděbrady

Úprava ledu po odehraném zápase.

                                                                  

6.4.2024- sobota

poř. č.

Čas  2x20 min.

Týmy

 9.

8:30

9:30

B1-B3             

3:3

HC Jičín

HC Spartak Choceň

 10.

9:45

10:45

A1-A4

2:1

HC Česká Lípa

HC Stadion Litoměřice

 11.

11:00

12:00

B2-B4

1:5

HK Karviná

HC Děčín

 12.

12:15

13:15

A2-A3

2:2

HC Draci Bílina

HC Poděbrady

Úprava ledu po odehraném zápase.

poř. č.

Čas  3x15 min.

Týmy

13.

14:00

15:15

4. z A-3. z B

4:1

HC Stadion Litoměřice

HC Děčín

14.

15:30

16:45

4. z B-3. z A

1:5

HK Karviná

HC Česká Lípa

15.

17:00

18:15

2. z A-1. z B

6:3

HC Draci Bílina

HC Jičín

16.

18:30

19:45

2. z B-1. z A

1:4

HC Spartak Choceň

HC Poděbrady

Úprava ledu po odehraném zápase.

 

7.4.2024- neděle

poř. č.

Čas  3x15 min.

Týmy

17.

 

08:30

09:50

Poražený z utkání č.13. a 14.

- o 7.-8. místo

8:1

HC Děčín

HK Karviná

18.

 

10:05

11:25

Vítěz z utkání č.13. a 14.

- o 6.-5. místo

9:1

HC Stadion Litoměřice

HC Česká Lípa

19.

 

11:45

13:05

Poražený z utkání č.15. a 16.

- o 3.-4. místo

0:5

HC Jičín

HC Spartak Choceň

20.

 

13:20

14:40

Vítěz z utkání č.15. a 16.

- o 1.-2. místo

1:6

HC Draci Bílina

HC Poděbrady

Úprava ledu po odehraném zápase.

Konečné pořadí turnaje:

1) HC Poděbrady

2) HC Draci Bílina

3) HC Spartak Choceň

4) HC Jičín

5) HC Stadion Litoměřice

6) HC Česká Lípa

7) HC Děčín

8) HK Karviná

 

 

14 :45 Vyhlášení výsledků, předávání cen

 

Vyhlášené ceny:

 

1. místo/medaile , diplom, pohár/

2. místo/medaile , diplom, pohár/

3. místo/medaile , diplom, pohár/

4. místo/ diplom, pohár/

5-8. místo /diplom/

 

  • nejlepší  hráči turnaje

  • nejlepší hráči utkání

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.