Turnaj ročníku 2010 a mladší o pohár města Česká Lípa

 28.12.2023-čtvrtek

 

poř. č.

Čas  2x20 min.

                                 Týmy

1.

8:00

9:00

A1-A2

5:1

HC Česká Lípa/CZ/

TNSS/THK/Talsi/Lot./

2.

9:15

10:15

B2-B4

12:1

HC AZ Havířov/CZ/

HC Roudnice n/L/CZ/

3.

10:30

11:30

A3-A5

12:3

HC Teplice/CZ/

HC Kralupy n/V/CZ/

4.

11:45

12:45

B1-B3

3:5

HC Děčín/ /CZ/ 

HC Slovan Louny/CZ/

5.

13:00

14:00

A1-A4

6:5

HC Česká Lípa/CZ/

HC Horses Hlinsko/CZ/

6.

14:15

15:15

A3-A2

9:2

HC Teplice/CZ/

TNSS/THK/Talsi/Lot./

7.

15:30

16:30

B5-B4

8:2

HC Spartak Choceň/CZ/

HC Roudnice n/L/CZ/

8.

16:45

17:45

B1-B2

0:6

HC Děčín/ /CZ/ 

HC AZ Havířov/CZ/

9.

18:00

19:00

A5-A4

2:3

HC Kralupy n/V/CZ/

 HC Horses Hlinsko/CZ/

10.

19:15

20:15

B3-B5

5:1

HC Slovan Louny/CZ/

HC Spartak Choceň/CZ/

 Úprava ledu po odehraném utkání.    

 

29.12.2023-pátek

 

poř. č.

Čas  2x20 min.

                             Týmy

11.

8:00

9:00

A4-A2

5:1

HC Horses Hlinsko/CZ/

TNSS/THK/Talsi/Lot./

12.

9:15

10:15

B2-B3

6:4

HC AZ Havířov/CZ/

HC Slovan Louny/CZ/

13.

10:30

11:30

A1-A5

4:2

HC Česká Lípa/CZ/

HC Kralupy n/V/CZ/

14.

11:45

12:45

B1-B5

2:3

HC Děčín/ /CZ/ 

HC Spartak Choceň/CZ/

15.

13:00

14:00

B4 B3

2:3

HC Roudnice n/L/CZ/

HC Slovan Louny/CZ/

16.

14:15

15:15

A1-A3

3:4

HC Česká Lípa/CZ/

HC Teplice/CZ/

17.

15:30

16:30

A2-A5

1:6

TNSS/THK/Talsi/Lot./

HC Kralupy n/V/CZ/

18.

16:45

17:45

B4-B1

6:7

HC Roudnice n/L/CZ/

HC Děčín/ /CZ/ 

19.

18:00

19:00

A3-A4

7:0

HC Teplice/CZ/

HC Horses Hlinsko/CZ/

20.

19:15

20:15

B5-B2

0:2

HC Spartak Choceň/CZ/

HC AZ Havířov/CZ

 Úprava ledu po odehraném utkání.    

 

30.12.2023-sobota

                                                                      

poř. č.

Čas  2x20 min.

Týmy

21.

08:30

9:30

5. z A - 5. z B/o 9.-10. místo/

 

2:3

 

TNSS/THK/Talsi/Lot./

HC Roudnice n/L/CZ/

22.

9:45

10:45

1.z A - 2. z B/semif./

 

 

3:0

HC Teplice/CZ/

HC Slovan Louny/CZ/

23.

11:00

12:00

2.z A - 1. z B/semif./

 

 

3:5

HC Česká Lípa/CZ/

HC AZ Havířov/CZ

24.

12:15

13:15

4. z A - 4. z B/o 7.-8. místo/

 

 

2:3

HC Kralupy n/V/CZ/

HC Děčín/ /CZ/

25.

13:30

14:30

3. z A - 3. z B/o 5.-6. místo/

 

 

1:4

HC Horses Hlinsko/CZ/

HC Spartak Choceň/CZ/

26.

14:45

15:45

Poražený ze zápasu č. 22,23

/o 3.- 4. místo/

 

 

3:4

HC Slovan Louny/CZ/

HC Česká Lípa/CZ/

27.

16:00

17:00

Vítěz ze zápasu č. 22,23

/o 1.- 2. místo/

 

 

0:5

HC Teplice/CZ/

HC AZ Havířov/CZ

       Úprava ledu po odehraném utkání.    

Po ukončení finálového zápasu - cca 17.00h – vyhlášení výsledků

Celkové pořadí turnaje:

1) HC AZ Havířov/CZ

2) HC Teplice/CZ/

3) HC Česká Lípa/CZ/

4) HC Slovan Louny/CZ/

5) HC Spartak Choceň/CZ/

6) HC Horses Hlinsko/CZ/

7) HC Děčín/ /CZ/

8) HC Kralupy n/V/CZ/

9) HC Roudnice n/L/CZ/

10) TNSS/THK/Talsi/Lot./

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.