Turnaj ročníku 2012 a mladší o pohár města Česká Lípa

 29.3.2024 – pátek

poř. č.

Čas  2x20 min.

Týmy

1.

09:30

10:30

A1-A2

4:8

HC Česká Lípa

HC Slovan Louny

2.

10:45

11:45

B1-B2

3:1

HC Stadion Litoměřice

SC Kolín

3.

12:00

13:00

B3-B4

1:6

HC Meteor Třemošná

HC Poděbrady

4.

13:15

14:15

A1-A3

5:2

HC Česká Lípa

Spartak Soběslav

5.

14:30

15:30

A4-A2

2:7

HC Náchod

HC Slovan Louny

6.

15:45

16:45

B1-B4

5:7

HC Stadion Litoměřice

HC Poděbrady

7.

17:00

18:00

B3-B2

4:4

HC Meteor Třemošná

SC Kolín

8.

18:15

19:15

A4-A3

2:2

HC Náchod

Spartak Soběslav

Úprava ledu po odehraném zápase.                                                                   

30.3.2024- sobota

poř. č.

Čas  2x20 min.

Týmy

 9.

8:30

9:30

B1-B3             

7:3

HC Stadion Litoměřice

HC Meteor Třemošná

 10.

9:45

10:45

A1-A4

4:6

HC Česká Lípa

HC Náchod

 11.

11:00

12:00

B2-B4

2:12

SC Kolín

HC Poděbrady

 12.

12:15

13:15

A2-A3

3:1

HC Slovan Louny

Spartak Soběslav

Úprava ledu po odehraném zápase.

poř. č.

Čas  3x15 min.

Týmy

13.

14:00

15:15

3. z B-4. z A

5:3

HC Meteor Třemošná

Spartak Soběslav

14.

15:30

16:45

3. z A-4. z B

5:4 sn

HC Česká Lípa

SC Kolín

15.

17:00

18:15

1. z B-2. z A

4:3

HC Poděbrady

HC Náchod

16.

18:30

19:45

1. z A-2. z B

5:1

HC Slovan Louny

HC Stadion Litoměřice

Úprava ledu po odehraném zápase.

31.3.2024- neděle      

poř. č.

Čas  3x15 min.

Týmy

17.

 

08:30

10:00

Poražený z utkání č.13. a 14.

- o 7.-8. místo

2:7

Spartak Soběslav

SC Kolín

18.

 

10:15

11:45

Vítěz z utkání č.13. a 14.

- o 6.-5. místo

4:3

HC Meteor Třemošná

HC Česká Lípa

19.

 

12:00

13:30

Poražený z utkání č.15. a 16.

- o 3.-4. místo

5:4

HC Náchod

HC Stadion Litoměřice

20.

 

13:45

15:15

Vítěz z utkání č.15. a 16.

- o 1.-2. místo

13:4

HC Poděbrady

HC Slovan Louny

Úprava ledu po odehraném zápase

Celkové pořadí turnaje:

1) HC Poděbrady

2) HC Slovan Louny

3) HC Náchod

4) HC Stadion Litoměřice

5) HC Meteor Třemošná

6) HC Česká Lípa

7) SC Kolín

8) Spartak Soběslav

 

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.