Turnaj ročníku 2015 a mladší o pohár města Česká Lípa

 

Rozpis utkání

 

27. 12. 2022 – středa

                                                               

1.        10:15             A1-A4           HC Česká Lípa - HC Junior Mělník  12 : 4

 

2.        10:15             B1-B4            HC Buldoci Neratovice - HK Lev Slaný  8 : 8

 

3.        10:50             A2-A3           HK Kralupy - HC Meteor Třemošná  2 : 10

 

4.        10:50             B2-B3            SC Kolín - HC Baník Sokolov  9 : 9

 

            11:30             Úprava ledu

                                  

5.        11:50             A4-A3           HC Junior Mělník - HC Meteor Třemošná  4 : 12

 

6.        11:50             B4-B3           HK Lev Slaný - HC Baník Sokolov  3 : 5

 

7.        12:25             A1-A2           HC Česká Lípa - HK Kralupy  13 : 3

 

8.        12:25             B1-B2            HC Buldoci Neratovice - SC Kolín  7 : 15

 

            13:05             Úprava ledu 

                                   

9.        13:25             A2-A4            HK Kralupy - HC Junior Mělník  7 : 10

 

10.      13:25             B2-B4            SC Kolín - HK Lev Slaný  4 : 6

 

11.      14:00             A3-A1           HC Meteor Třemošná - HC Česká Lípa  12 : 10

 

12.      14:00             B3-B1            HC Baník Sokolov - HC Buldoci Neratovice  7 : 11

           

           14:35             Úprava ledu    

                               

Pořadí ve skupinách:

 

Skupina A:

 

1) HC Meteor Třemošná

2) HC Česká Lípa

3) HC Junior Mělník

4) HK Kralupy nad Vltavou

 

Skupina B:

 

1) SC Kolín

2) HK Lev Slaný

3)  HC Baník Sokolov 

4) HC Buldoci Neratovice

 

Rozpis utkání – finálová část o pořadí

 

STŘÍBRNÁ SKUPINA:

                       

13.               14:55   Týmy na třetích místech /o 1. -  2. místo/ Plocha A        HC Junior Mělník -  HC Baník Sokolov   5 : 13

                   

14.               14:55   Týmy na čtvrtých místech /o 3. -  4. místo/ Plocha B      HK Kralupy nad Vltavou - HC Buldoci Neratovice   7 : 20

                      

15:30 hodin - vyhlášení výsledků Stříbrná skupina                 

                    15:40   Úprava ledu 

 

ZLATÁ SKUPINA:  

                       

15.               16:00   Týmy na prvních místech / o 1.- 2. místo/  Plocha A    HC Meteor Třemošná -  SC Kolín   14 : 7

                       

16.               16:00   Týmy na druhých místech / o 3.- 4. místo/  Plocha B   HC Česká Lípa - HK Lev Slaný   12 : 4

                       

 

Konečné pořadí:

 

1) HC Meteor Třemošná

2) SC Kolín

3) HC Česká Lípa

4) HK Lev Slaný

5) HC Baník Sokolov

6) HC Junior Mělník

7) HC Buldoci Neratovice

8) HK Kralupy nad Vltavou

16.40 h – vyhlášení výsledků zlatá skupina

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.