Turnaj ročníku 2016 a mladší o pohár města Česká Lípa

Rozpis utkání

 

23. 3. 2024 – sobota

                                                                

1.        10:15             A1-A6           HC Česká Lípa - HC Junior Mělník   8 : 12

 

2.        10:15             B1-B6            Bílí Tygři Liberec - HC Děčín   14 : 3

 

3.        10:50             A2-A5           HK Kralupy n. V. - SC Marimex Kolín   5 : 11

 

4.        10:50             B2-B5            HK Lev Slaný - BK Mladá Boleslav   12 : 8

 

            11:30             Úprava ledu

                                  

5.        11:50             A3-A4          HC Milevsko -  Mountfield HK   3 : 7

 

6.        11:50             B3-B4          HC Poděbrady - HC Baník Sokolov   5 : 10

 

7.        12:25             A1-A2          HC Česká Lípa - HK Kralupy n. V.   5 : 12

 

8.        12:25             B1-B2          Bílí Tygři Liberec - HK Lev Slaný   2 : 5

 

            13:05             Úprava ledu 

                                   

9.        13:25             A5-A3          SC Marimex Kolín - HC Milevsko   15 : 2

 

10.      13:25             B5-B3          BK Mladá Boleslav - HC Poděbrady   7 : 7

 

11.      14:00             A6-A4          HC Junior Mělník - Mountfield HK   2 : 13

 

12.      14:00             B6-B4          HC Děčín - HC Baník Sokolov   7 : 10

      

           14:35             Úprava ledu    

                                   

13.      14:55             A3-A1           HC Milevsko - HC Česká Lípa   14 : 12

 

14.      14:55             B3-B1            HC Poděbrady - Bílí Tygři Liberec   4 : 6

 

15.      15:30             A4-A5           Mountfield HK - SC Marimex Kolín   5 : 8

 

16.      15:30             B4-B5            HC Baník Sokolov - BK Mladá Boleslav   14 : 3

 

            16:10             Úprava ledu           

           

17.      16:30             A2-A6           HK Kralupy n. V. - HC Junior Mělník   8 : 5

 

18.      16:30             B2-B6            HK Lev Slaný - HC Děčín   10 : 12

 

19.      17:05             A1-A4           HC Česká Lípa - Mountfield HK   4 : 12

 

20.      17:05             B1-B4           Bílí Tygři Liberec - HC Baník Sokolov   8 : 16

 

            17:40             Úprava ledu   

                                   

21.      18:00             A6-A5           HC Junior Mělník - SC Marimex Kolín   11 : 15

 

22.      18:00             B6-B5           HC Děčín - BK Mladá Boleslav   10 : 7

 

23.      18:35             A2-A3           HK Kralupy n. V. - HC Milevsko   9 : 3

                                                 

24.      18:35             B2-B3            HK Lev Slaný - HC Poděbrady   12 : 5

 

24. 3. 2024 – neděle

 

25.      9:15               A4-A2            Mountfield HK - HK Kralupy n. V.   11 : 3

 

26.      9:15               B4-B2            HC Baník Sokolov - HK Lev Slaný   8 : 6

 

27.      9:50               A5-A1           SC Marimex Kolín - HC Česká Lípa   14 : 9

 

28.      9:50               B5-B1            BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec   8 : 11

 

            10:25             Úprava ledu

                                  

29.      10:45             A3-A6           HC Milevsko - HC Junior Mělník   9 : 8

 

                                                 

30.      10:45             B3-B6           HC Poděbrady - HC Děčín   8 : 11

 

            11:20            Úprava ledu           

 

Pořadí ve skupinách:

 

Skupina A:

 

1) SC Marimex Kolín

2) Mountfield HK

3) HK Kralupy n. V.

4) HC Milevsko

5) HC Junior Mělník

6) HC Česká Lípa

 

Skupina B:

 

1) HC Baník Sokolov

2) Bílí Tygři Liberec

3) HK Lev Slaný

4) HC Děčín

5) BK Mladá Boleslav

6) HC Poděbrady

Rozpis utkání – finálová část o pořadí

 

24. 3. 2024 – neděle

 

31.               11:45   Čtvrtfinále A1-B4 Plocha A   SC Marimex Kolín - HC Děčín   9 : 10 sn

                       

32.               11:45   Čtvrtfinále B1-A4 Plocha B   HC Baník Sokolov - HC Milevsko   8 : 1

                       

33.               12:20   Čtvrtfinále A2-B3 Plocha A   Mountfield HK - HK Lev Slaný   7 : 6

                       

34.               12:20   Čtvrtfinále B2-A3 Plocha B   Bílí Tygři Liberec - HK Kralupy n. V.   16 : 2

                       

                     12:55   Úprava ledu

 

BRONZOVÁ SKUPINA:                

                    

35.               13:15   A5-B5  1. - 2. místo Plocha A    BK Mladá Boleslav - HC Junior Mělník   10 : 9

                    

36.               13:15   B6-A6  3. - 4. místo Plocha B   HC Poděbrady - HC Česká Lípa   24 : 5

 

13:50 hodin - vyhlášení výsledků Bronzová skupina

 

STŘÍBRNÁ SKUPINA:

                       

37.               14:00   Poražený čtvrtfinalista/o 1. -  2. místo/ Plocha A   SC Marimex Kolín - HC Lev Slaný   10 : 17

                 

38.               14:00   Poražený čtvrtfinalista/o 3. -  4. místo/ Plocha B   HC Milevsko - HK Kralupy n. V.   5 : 3

                      

14:35 hodin - vyhlášení výsledků Stříbrná skupina

                 

                    14:40   Úprava ledu 

 

39.               15:00   Vítěz utkání č. 31/34 Semifinále / A    HC Děčín - Bílí Tygři Liberec   4 : 13

                    

40.               15:00   Vítěz utkání č. 32/33 Semifinále / B   HC Baník Sokolov - Mountfield HK   7 : 8 sn

                      

                     15:35   Úprava ledu 

 

ZLATÁ SKUPINA:  

                       

41.               16:00   Vítěz utkání č. 39/40 o 1.- 2. místo/  A   Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK  6 : 5 sn

                      

42.               16:00   Poražený z utkání č. 39/40 o 3.- 4. místo/ B   HC Děčín - HC Baník Sokolov   9 : 15

                       

Konečné pořadí:

 

1) Bílí Tygři Liberec

2) Mountfield HK

3) HC Baník Sokolov

4) HC Děčín

5) HK Lev Slaný

6) SC Marimex Kolín

7) HC Milevsko

8) HK Kralupy n. V.

9) BK Mladá Boleslav

10) HC Junior Mělník

11) HC Poděbrady

12) HC Česká Lípa

16.40 h – vyhlášení výsledků zlatá skupina

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.