A tým - druhá výhra v řadě

A-tým si v sobotu 1.10. z Frýdlantu přivezl 3 body!!

 

Zpočátku se jednalo o velmi vyrovnaný hokej. Frýdlantským se podařilo vstřelit v první třetině branku a tím si českolipští museli začít dávat daleko větší pozor. V přesilovce hostí 5 na 3 se střelecky prosadil Benjamin Vomáčka a srovnal tím stav na 1:1.

 

Česká Lípa měla mnohem více střeleckých šancí a také rychlostně na tom byla lépe. Přesto se v druhé třetině podařilo až ke konci prosadit Ondřejovi Veberovi. 

 

Posledních 20 minut probíhalo již ne moc aktivně na obou stranách. Přesto se 2 minuty před koncem domácí rozhodli pro početní výhodu a hráli 6 na 5 bez brankáře. Hostím se podařilo zmocnit puku a Michal Svoboda  zvýšil výhru českolipských.

 

Trenér Karel Horák okomentoval utkání takto: “Herně jsme se bohužel přizpůsobili soupeři, což nás na chvíli pozastavilo. Přestali jsme střílet a neměli přesné nahrávky. I přesto jsme se dokázali zvednout a zabojovat o výhru.” 

 

branky: Vomáčka (Veber, Šafařovský), Veber (Beránek), Svoboda (Horák)

 

sestava: Král, Andrýsek - Beránek, Jandejsek, Novák, Žák, Černý, Vomáčka, Šafařovský, Svoboda, Holčák, Krupička, Vondra, Lorenz, Veber, Horák, Šesták, Gazsi 

 

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.