A-tým mužů_Premiéra Lípě se povedla. Bůra Jičínu! Tohle nikdo nečekal

V sobotu 25. září se domácí áčko postavilo v krajské lize mužů na domácím ledě proti vítězi loňské sezony HC Jičín.

Domácí od začátku tahali za delší konec a v první třetině to bylo i vidět. Po první dvacetiminutovce se do úspěšného zakončení dostal Lukáš Krupička a Radek Holčák. Lukáš Krupička se prosadil i ve druhé třetině spolu s Filipem Inemanem a za stavu 4:1 si více jak stovka diváků nemohla přát lepší vývoj zápasu. V poslední části zápasu se domácí prosadili dokonce v oslabení a Milan Preussler v čase 46:30 spečetil gólové skóre na 5. Hostům se necelé 4 minuty před koncem podařilo vstřelit branku, ale na výsledku 5:2 to domácím úsměv z tváří nevzalo.

„Jsem moc spokojení. Jsou to 3 body, které jsme opravdu nečekali. Kluci byli úspěšní a nutno vyzdvyhnout excelentní výkon brankáře Martina Boušky,“ shodují se v názorech jak trenér Karel Horák, tak i sportovní manažer František Richter.