A-tým: Tři body zůstaly doma!

HC ČESKÁ LÍPA : HC TS VARNSDORF

4 : 1

 

V sobotu 12.11.2022 se v České Lípě odehrálo další kolo Krajské ligy mužů Libereckého kraje. Tentokrát na půdu českolipských dorazil HC TS Varnsdorf.

 

První třetinu se střelecky za domácí prosadil pouze Karel Horák, po nahrávce od Pavla Vondry. Domácí brankář Jan Král si tak udržel svými zákroky čisté konto. 

 

Druhá třetina, co se bruslení týče, nebyla zdaleka tak akční. Ve 29.minutě, po vyloučení Jonáše Havla, inkasovali českolipští první branku. 16 vteřin před koncem třetiny se střelecky opět prosadil Karel Horák, tentokrát po nahrávce od Michala Svobody. Do kabin se odcházelo za stavu 2:1.

 

Poslední třetinu se hned v úvodu prosadil českolipský Milan Preussler spolu s Ondřejem Veberem. Krátce poté měli hosté šanci srovnat, kdy českolipští hráli ve třech. Domácí oslabení ubránili a v závěru třetiny se ještě střelecky prosadil Michal Svoboda spolu s Martinem Stejskalem.

 

trenér Karel Horák okomentoval utkání následovně: “Dnešní utkání se klukům povedlo. Skvěle zvládli oslabení 5/3 a proměňovali šance. Výhra byla zasloužená.”

 

branky: Horák (Vondra), Horák (Svoboda), Preussler (Veber), Svoboda (Stejskal)

sestava: Král, Andrýsek - Jandejsek, Beránek, Zet, Havel, Černý, Veber, Preussler, Krupička, Šafařovský, Vondra, Horák, Stejskal, Svoboda, Nikl, Gazsi

Video 2022-11-16.mp4 - pro přehrání klikni zde 

 

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.