Vyhodnocení akce "TÝDEN HOKEJE" v České Lípě

Ve čtvrtek odpoledne se na zimním stadionu „Sportareál“ v České Lípě konala náborová akce "Pojď hrát hokej", která se koná napříč kluby po celé republice ve spolupráci s Českým hokejem v rámci „Týdne hokeje“. Cestu na stadion si našlo celkem 16 dětí, pro které to byly první krůčky na ledě! Po registraci, si děti společně s rodič mohli prohlédnout trénink ročníků 2011-2012. Poté se odebrali do kabiny, kde jim byla zapůjčená případná výstroj. Po přivítání od trenérů a obléknutí do výstroje se šlo na led. Nápomocni byli i hráči "A" mužstva, dorostu a hráči mladších či starších žáků. Ledová plocha byla rozdělena na tři části, v jedné se seznamovali zábavnou formou s ledovou plochou nově příchozí hokejisté, ve druhé byl ukázkový zápas hráčů přípravky HC Česká Lípa a ve třetí byla připravena překážková dráha pro odvážlivce.

Po závěrečném focení a zamávání rodičům pevně věříme, že se se všemi opět uvidíme při pravidelných trénincích klubu HC Česká Lípa.

Fotogalerie z celé akce v odkazu níže: